Büyü

Kocamı etkilemek istiyorum

Yâ râhîme külle sarihin ve mekrubin ve gayesehü ve meâ’zehü

Anlamı: Ey Rahim-i Vacibittâzim. Bütün zayıflara merhamet edicilerin en merhamet edicisisin. Ey rahmet edicüerin en rahmet edicisi. Ve bütün düşmüşlere yardım ve imdat etmek rahmetindendir. Yardıma muhtaç olanlar; ayrılık ateşinden, uzak kalmakdan meydana gelen ümitsizlik derd ve tasasından has rahmetine sığınırlar.

İlkönce niyet edip yukarıdaki duayı sevdiğinizin resminin üzerine 5500 defa okuyursanız, Sevdiğiniz büyük bir muhabbetle size bağlanacaktır Allah’ın izni ile.
Ayrıca bu formul çok etkili olup uygulamanın ciddiye alınmasını öneririm. Niyet kötü olmamalıdır. Allah herkesi sevdiğine kavuştursun hayırlısıyla inşallah. Amin.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. 6 ay önce ayrıldığım eski sevgilimi geri getirebilmek için her şeyi yaptım. Annesi baskasıyla evlendirmek istiyordu ve hala buna rağmen beni seviyordu, ailesinede karşı gelemiyordu ne yaptıysam olmadı ve sonunda bi arkadaşımın tavsiyesi nihayetinde kendimi burada buldum annesi baskasiyla evlendirmek uzereyken evliliği bozuldu ve şuanda da beni arıyor burak hocamın aşk ve geri getirme büyüsü sayesinde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Whatsapp Aç
Merhaba
Merhaba