Mutluluk Büyüsü Nasıl Yapılır

Eşinizle Gerçek Mutluluğu Bulmak İçin Büyü

Eşinin ve çoluk çocuğunun huzur ve muhabbeti, yuvasının dirlik ve düzeni için Saf suresini yetmiş (70) defa okuyan kimse; beklediğinden daha fazla huzur ve refaha kavuşur. Ailesi kendisine sahih olur.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Selamün aleyküm Allah’ın rahmeti üzerinize olsun. Benim eşimle olan ilişkim bitme noktasına gelmişti. Halbuki birbirmizi çok sevip kaçarak evlenmeye aynı yastığa yola baş koyup sözler vermiştik. Fakat bu da Allah’tan gelen birşey bu hayatta insanın başına her an herşey gelebiliyor hemde hiç beklediğimiz bir anda. Benim mesela burak hocayı da bulup onunla çalışmam da kaderin bir parçasıdır. Öncelikler arkadaşlar burak hocam dualar üzerine çalışmalar yapıyor. Bunda inancım sonsuz. Bende bu sayede çalışmaya sorunlarımı çözmeye karar verdim. Burak hocamla celb işlemi yaptık harmura celbi. 14-15 günde haızrladı bana gönderdi bende taşımaya kullanmaya başladım. 26 günde eşim Allah’ın izniyle burak hocamın vesilesiyle döndü. Çok mutluyuz.

    1. ÇOK GÜZEL SİZİN ADINIZA SEVİNDİM FAKAR BİR ŞEYİ UNUTMUŞSUNUZ BURAK HOCA SİZE YARDIMCI OLMUŞ ALLAH KENDİSİNDEN RAZI OLSUN FAKAT NEDEN TELEFON NUMARASINI PAYLAŞMADINIZ EN AZINDAN SİZİN GİBİ YARDIMAA İHTİYACI OLAN BİRİSİ SİZİN SAYENİZDE BURAK HOCANIN TELEFON NUMARASINA ULAŞIR ODA İŞLEM YAPTIRIRDI BELKİ. BEN BURDAN YAZIM NUMARASINI İHTİYCI OLAN ARASIN 0553 371 89 94

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Whatsapp Aç
Merhaba
Merhaba