Büyü

Eşimle aramın düzelmesini istiyorum

Önemli bir dileğinizin olması yada sevdiğiniz birinin size ilgi göstermesi,muhabbet kurulması için oldukça etkilidir.Dilek ve hacet gayesiyle yapılacaksa gün ve saati önemli değildir.Ancak muhabbet,dostluk konularında olacaksa bilhassa perşembeyi cumaya bağlayan gece 12 civarı,yada pazar sabah namazı civarı yapılması tesirini artırır.Muhabbet konusunda sadece helal olan uygulamalara uygundur,harama uygulamaya kalkılırsa hakkım helal değildir.
-Tüm işlemlere başlanmadan önce gusul abdesti alınır
-Kıbleye dönüp 3 kez Tevbe Suresi
– Ardından niyetinizi belirterek(Allah ım şu kulun(filan kızı filan yada filan oğlu filanın muhabbeti-yada şu hdileğimin olması şeklinde)
– Allah Rızası için 2 rekat namaz kılınır(Namazda fatiha sonrası 1. rekatta İhlas,2.rekatta inşirah yada yine İhlas okunmalıdır)
Sonra…
21 kez “Estağfirullah”
7 kez Peygamber Efendimize selatu selam
7 kez Kelime İ Tevhid
3 kez Fatiha Suresi
3 kez İhlas Suresi
3 kez Nas
3 kez Felak
1 kez Ayetel Kürsi okunur
Sonra…. 41 kez Amener Resulu Suresi okunur….

İşlem bittikten sonraki en uygun zamanlarda bir fakire Allah Rızası için sadaka yada sokaktaki sahipsiz hayvanlara(ben genelde kedilere süt vermekteyim) süt,yada benzeri gıdalar verilir.(Dileklerinizin kabulu ve işlemlerin hızlı olması için verilen sadaka yada fukaraya/sokak hayvanlarına yedirilen yiyecekler çok önemlidir,ihmal edilmemelidir)
Bu uygulama 3-7 gün üstüste yapılır.İşinizin ciddiyetine göre sonuç alınması beklenir.En geç 41 gün içinde(bazan ilk günlerde bazan 1-2 hafta sonra etki görülür) muradınıza ereceğiniz umulur(İnşallah)..Muradınız gerçekleşinceye dek hergün okuyabildiğiniz kadar Amener Resulu okumak da gerekli ve önemlidir)
Kaynak bizzat kendimce uygulayıp sonuç aldığım bir uygulamadır.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Ben daha önceden vefk yaptırmıştım ama olmamıştı. Burak hocama bunu izah ettim. O da celp isminde bir işlemden bahsetti. Vefk gibi kuralları yokmuş sadece üzerinde taşıyorsun. Gümüşe kaplattırdım üzerimde taşıdım sadece. Etkisini yaklaşık bir aydan snra görmeye başladım vefk olmamıştı bende ama bu celp çok etkili gerçekten. Bekliyorsun ama sabretmeye değer celp en iyisi dualarınıda burak hocam okuyor. Mail adresi de sitede var ben yine yazayım: hoca@nasilbuyuyapilir.com

  2. Selam daha önce biçok hocayla medyumla hepsiyle görüştüm sonuç hüsran hiç birisi bana yardımcı olamadı sonuç olarak anladımki param boşa gitmiş hep burak hocayı buldum internette baya meşhurmuş durumları anlattım fakat ne dediysem hocam bana işlem yapmıyor. olmaz kardeşim boşuna para harcama diyor. Bana daha önceden çok işlemler yapıldı vefk yaptırmıştım celbte yaptırdım olmadı neyse benide artık ikna etti. ben hocama teşekkür etmek istiyorum diğerleri gibi beni dolandırmadı paramı alıp olmadı da diyebilirdi ama en başından anlattı. Burak hocaya herkes güvenebilir paragöz biri asla değilmiş tanıdım. Yalan söylemiyor insanları kandırmıyor ümit vermiyor neyse onu diyor. Hocam saygılar. Belki hatırlamazsın ama ben istanhuldan hasan ali. Mail adresi yazayım: hoca@nasilbuyuyapilir.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Whatsapp Aç
Merhaba
Merhaba