Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır

Soğutma Büyüsü ;Sevmediğiniz kişilerin sizden soğumasını sağlamak,bir erkeğin yada kadının karşı cinsden soğumasını veya uzaklaşması için yapılır.Soğutma büyüsü vefk tılsımıyla yapılır.Vefk tılsımı oldukça güçlüdür.

Soğutma Büyüleri Nasıl Yapılır ;

Soğutma Büyüsü vefk tılsımı adı verilen uygulama ile oluşur.Kolay,Etkili ve Güçlü Soğutma Büyüsü bilinen en etkili yöntemlerdendir.Soğutma Büyüsü Belirtileri ;Eşinizin veya Sevdiğinizin Kendinizden durduk yere bir anda soğuması ile oluşabilir.

Kadını ve Erkeği Soğutma Büyüsü ;

Erkeği yada Kadını karşı cinsden soğutmak ve kendinden soğutma için kullanılan bir büyü çeşitidir.Bilinen en Güzel Soğutma büyüsü çeşitlerindendir.

Evden veya İşinden Soğutma Büyüsü ;

Eşim veya Sevgilim ailesinden ve evinden soğusun isteğinize karşılık vermiyorsa bilinen en etkili soğutma büyüsü budur.İşinden soğuma büyüsü ise kısmet kapama büyüsü nasıl yaparım sorusuna cevap arayanların tercih ettiği bir büyü çeşitidir.

Sevgili veya Eşi Soğutma Büyüsü ;

Eşim benden soğusun veya sevgilim benden soğusun istiyorum diyenlere çözüm olan büyü çeşitidimiz.Bilinen en basit ve kolay soğutma büyüsü bu gruba girer.

Soğuma Büyüsü ;

Gerçek Soğutma Büyüsü olarakda bilinen bir uygulamadır.Birisinden Soğutma büyüsü ile arkadaş,kaynana ve elti gibi istemediğiniz kişileri kendinizden soğutmanız için en etkili soğutma büyüsü dür.

Soğutma Büyüsü Bozma ;

Soğutma Büyüsü Nasıl Bozulur sorusuna en iyi cevap büyüler tersi işlem ile bozulurlar.Uzman ve Hoca Kişiler tarafından yapılmalıdır.

Etkili ve en güçlü olan yolu vefk adı verilen tılsımlar ile hazırlanan cinsidir.Doğru ve uzman kişiler tarafından yapılan bu işlemlerin tutma olasılığı çok yüksektir.

5 Yorum

 1. EBRU diyor ki:

  Merhaba,
  İstemediğiniz ve sizi yönlendiren sevgilinizin kendiliğinden ayrılması için ne yapabiliriz
  bana yardımcı olurmusunuz

 2. DAMLAA diyor ki:

  SELAMLAR BENDE SEVDİĞİMİ KENDİME BAĞLAMAK İSTİYORUM MEDYUM BURAK HOCAYI ARADIM VEFK HAMAYLI VE CELB YAPIYORMUŞ DETAYLARINI ANLATTI OLDUKÇA ETKİLENDİM YAPTIRMAK İSTİYORUM

 3. Sami pasta diyor ki:

  kocam bana karşı çok soğuk acaba üstteki numarayı asam bana yardımcı olurmu medyum burak yazıyor. bu arada paylaşımlarınız çok iyi

 4. Sudenaz diyor ki:

  evet güzel olmuş

 5. altan ibo diyor ki:

  Bende celp yaptırmk istiyorum numarası 0553 371 89 94 mü acaba sitede yazıyor medyum burak sanırım

Yorum Bırak